شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر
09170005750

    یدک کش شیراز09170005750

امداد خودرو شیراز با تیم حرفه ای و کار بلد آماده ی ارائه ی خدمات امداد خودرو، حمل خودرو و خودرو بر در شیراز و سایر شهرستان های استان فارس و حتی تمام نقاط کشور از جمله کفی خودرو بر و خودرو بر کفی به صورت شبانه روزی می باشد. پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو نباشید.یدک کش امداد شیراز با داشتن کادری مجرب و دستگاهای امدادی با بیمه  بارنامه معتبر همه جا در کنار شماست.در صورتی که نیاز به خودرو بر پیدا کردید می توانید با شماره 09170005750 تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت به امداد رسانی به شما عزیزان بپردازیم.

هزینه خدمات خودروبر در شیراز با توجه به نوع ماشین حمل شونده، نوع ماشین حمل کننده، هزینه سوخت خودرو بر و هزینه بیمه نامه خودروی حمل شونده برآورد می شود. اطمینان داشته باشید که خدمات خودرو بر در امداد شیراز با مناسب ترین قیمت و همراه با بیمه و بارنامه رسمی به انجام می رسد

 تعمیرگاه یدک کش در شیراز


امداد خودرو میتواند برای شما و خودرو شما بهترین دوست باشد. وقتی که خودرو شما با مشکل فنی مواجه میشود ، اکثر مردم دنبال یک مکانیک مجرب هست که با هزینه مناسب در فرصت مناسب به حل مشکل بپردازد.امداد خودرو شیراز با بهرمندی از مکانیک های مجرب و ممتاز امداد رسانی خودروها در سطح شهر شیرازدر دستور کار دارد در صورتی که خودروی شما سانحه دیده یا خراب شده یا مشکل بنیادی داشته باشد که در محل قابل تعمیر نباشد با هماهنگی با کارشناسان امداد خودرو شیراز جهت تعمیر به تعمیر گاه مجاز انتقال می دهند.

  شماره تماس یدک کش شیراز


مشاوره تلفنی به درخواست های امدادی مشتریان

اعزام تیم امداد تعمیرات به محل جهت رفع عیوب خودروی شما

هماهنگی جهت انتقال خودرو در صورت عدم راه اندازی محل

شما برای پشتیبانی و  ارئه خدمات امداد شیراز ، با شماره یدک کش شیراز  ( امداد شیراز ) تماس بگیرید.

                                      5750 0000 0917

 

 
لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر